09.07.2019 13:00

У Києві стартує Atlas Weekend 2019 (розклад фестивалю)

У Києві стартує Atlas Weekend 2019 (розклад фестивалю)

 

Масштабний музичний фестиваль столиці Atlas Weekend 2019 пройде з 9 по 14 липня на ВДНГ. У 2019 році на дев’яти сценах Atlas Weekend виступлять понад 200 музикантів і колективів з різних країн. Хедлайнерами фестивалю цього року стали Софія Ротару, The Chainsmokers, A$AP Rocky, Black Eyed Peas, Liam Gallagher і Сплін.

НВ STYLE пропонує повну програму і розклад виступів музикантів на Atlas Weekend 2019.

Розклад Atlas Weekend на 9 липня

Перший день фестивалю Atlas Weekend організатори традиційно зробили безкоштовним для всіх охочих. Більш того, на головній сцені можна буде послухати таких легенд української музики як Софія Ротару і Павло Зібров.

Main Stage

15:02 — 15:12 — SONYA KAY

15:14 — 15:28 — IVAN NAVI

15:42 — 15:52 — TAMERLANALENA

16:18 — 16:34 — Оля Цибульська

16:52 — 17:08 — LAUD

17:10 — 17:20 — KYIVSTONER

17:36 — 18:06 — Злата Огневич

18:08 — 18:18 — Агонь

18:20 — 18:32 — Артем Пивоваров

18:34 — 18:46 — Віталій Козловський

19.00 — 19:26 — ALYOSHA

19:28 — 19:40 — NIKITA LOMAKIN

19:42 — 20:20 — ALEKSEEV

20:22 — 20:52 — Настя Каменських (NK)

20:54 — 21:23 — Без обмежень

21:26 — 21:46 — Павло Зібров

21:48 — 22:18 — DZIZIO

22:20 — 23:00 — Софія Ротару

23:00 — 23:30 — MOZGI

West Stage

15:30 — 16:00 — NRAVITSA PLANET

16:30 — 17:15 — LETAY

17:45 — 18:30 — EPOLETS

19.00 — 20.00 — СКАЙ

21:00 — 22:30 — ONUKA

East Stage

15:30 — 16:00 — VS

16:30 — 17:15 — NEREIS

17:45 — 18:30 — TRANK

19.00 — 20.00 — KARNA

21:00 — 22:30 — O. Torvald

North Stage

15:15 — 15:45 — YEYO

16:15 — 16:45 — KHAYAT

17:15 — 18:00 — LOLITA KOX

18:30 — 19:15 — [O]

20:00 — 21:00 — WARHOLA

22:00 — 2 3: 3 0 — YUKO

Розклад Atlas Weekend на 10 липня

У цей день головну сцену відкриє представник України на Євробаченні MELOVIN, якого змінить переможниця «Євробачення 2018» з Ізраїлю NETTA. Завершать вечір запальні BlackEyed Peas, конкуренцію яким на сусідній сцені складе душевний Tom Odell.

Main Stage

17:00 — 17:45 — MELOVIN

18:30 — 18:55 — NETTA

20:00 — 21:00 — LITTLE BIG

22:30 — 23:45 — BLACK EYED PEAS

West Stage

15:30 — 16:00 — AKINE

16:30 — 17:15 — The Elephants

17:45 — 18:30 — LATEXFAUNA

19.00 — 20.00 — Jamala

21:00 — 22:30 — Tom Odell

East Stage

15:30 — 16:00 — Scream Inc.

16:30 — 17:15 — STONED JESUS

17:45 — 18:30 — HEALTH

19.00 — 20.00 — Tesseract

21:00 — 22:30 — SKINDRED

North Stage

16:15 — 16:45 — NIZKIZ

17:15 — 18:00 — Dog eats dog

18:30 — 19:15 — MadeinTYO

20:00 — 21:00 — 5'NIZZA

22:00 — 23:30 — Dub FX

Night Stage East

23:00 — 00:30 — STAGE ROCKERS

00:30 — 1:30 — ALEX MORPH

1:30 — 03:00 — ATB

03:00 — 4:00 — SAGAN

4:00 — 05:00 — JIMMY CLASH

4:00 — 05:00 — TRICKY GULLIVAN

5:00 — 6:00 — AVADOX

Night Stage Central

23:00 — 00:00 — EWSEI

00:00 — 01:00 — TOKI TOI

1:00 — 02:30 — НЕЙРОМОНАХ ФЕОФАН

2:30 — 3:30 — Чорні БРОВИ & 25 КОП

3:30 — 04:30 — MADISON

04:30 — 5:30 — MIXMASTER GABBER

Розклад Atlas Weekend на 11 липня

Саме на фестивалі відбудеться перший український концерт американського поп-дуету The Chainsmokers. На маленькій сцені цього дня — не менші улюбленці публіки Курган & Agregat.

Main Stage

17:00 — 17:45 — DA CANDY

18:15 — 19:15 — Matoma

20:00 — 21:00 — Chase & Status

22:15 — 23:45 — The Chainsmokers

West Stage

15:30 — 16:00 — INGRET

16:30 — 17:15 — KADNAY

17:45 — 18:30 — Emika

19.00 — 20.00 — Pianorave

21:00 — 22:30 — The Vaccines

East Stage

15:30 — 16:00 — СТАНЦІЯ СВІТ

16:30 — 17:15 — SINOPTIK

17:45 — 18:30 — Тараканы!

19.00 — 20.00 — FRANK IERO

21:00 — 22:30 — DROWNING POOL

North Stage

17:15 — 18:00 — KУРГАН & AGREGAT

18:30 — 19:15 — SHAHMEN

20:00 — 21:00 — КАЧЕВНІКІ

22:00 — 23:30 — EVERLAST

Night Stage East

23:30 — 00:20 — MARK DEVITE

00:20 — 1:10 — LEAT’EQ

1:10 — 02:00 — CYBORGS

02:00 — 03:00 — SLANDER

03:00 — 4:00 — BORGORE

4:00 — 05:00 — WANNA WAKE

5:00 — 6:00 — BA-BLOW

Розклад Atlas Weekend на 12 липня

Цього дня на фестивалі виступлять багато українських улюбленців публіки Сергій Бабкін, гурти «Один в каное» і «Вагоновожаті». Закриють день російські рокери «Сплін».

Main Stage

17:00 — 17:45 — GREEN GRAY

18:15 — 19:15 — Арсен Мірзоян

20:00 — 21:00 — Сергій Бабкін

22:15 — 23:45 — Сплін

West Stage

15:30 — 16:00 — ATOMIC SIMAO

16:30 — 17:15 — Sasha Boole

17:45 — 18:30 — LAUD

19.00 — 20.00 — MONARCHY

21:00 — 22:30 — Один в каное

East Stage

15:30 — 16:00 — FONTALIZA

16:30 — 17:15 — DETACH

17:45 — 18:30 — Скрябін & Юркеш

19.00 — 20.00 — ЛЯПІС-98

21:00 — 22:30 — KORPIKLAAN

North Stage

16:15 — 16:45 — Фіолет

17:15 — 18:00 — АІГЕЛ

18:30 — 19:15 — вагоноводів

20:00 — 21:00 — TELEPOPMUSIK

22:00 — 23:30 — UNKLE

Night Stage East

23:30 — 00:30 — INCIPIENCE B2B B. KIND

00:30 — 1:30 — DERRICK (FUNKMASTERS)

1:30 — 02:30 — DUB HEAD

2:30 — 3:30 — NOISIA

3:30 — 4:45 — SIGNAL

4:45 — 6:00 — PAN4EZ

Розклад Atlas Weekend на 13 липня

У п’ятий день на головній сцені має виступити американський хіп-хоп виконавець і володар премії Греммі A$AP Rocky.

Main Stage

17:00 — 17:30 — KAEF

18:00 — 18:45 — YARMAK

19:30 — 20:30 — ЛСП

22:45 — 23:45 — A$AP Rocky

West Stage

15:30 — 16:00 — Echo Machine

16:30 — 17:15 — Лера Яскевич

17:45 — 18:30 — Brazzaville

19.00 — 20.00 — Монеточка

21:00 — 22:30 — HOOVERPHONIC

East Stage

15:30 — 16:00 — Space Of Variations

16:30 -17: 15 — Rage For Order

17:45 — 18:30 — Black Peaks

19.00 — 20.00 — Adept

21:00 — 22:15 — Our Last Night

North Stage

15:15 — 15:45 — INDT

16:15 — 16:45 — WAWEWALKRS

17:15 — 18:00 — TOHKA

18:30 — 19:15 — Alina Pash

20:30 — 21:20 — Пошлая Моллі

21:50 — 23:00 — TOMMY CASH

Night Stage Central

23:00 — 00:00 — 2CROOKS

00:00 — 00:45 — RETROAEROBICA

00:45 — 1:30 — SELECTA

1:30 — 02:30 — WIWEK

2:30 — 3:30 — MIKE CERVELLO

3:30 — 04:30 — CESQEAUX

04:30 — 5:15 — CALL 062

5:15 — 6:00 — CHEROS

Розклад Atlas Weekend на 14 липня

Хедлайнером останнього дня фестивалю стане Ліам Галахер з культового гурту Oasis. На West Stage можна буде послухати ліричного Michael Kiwanuka, відомого саундтреком до серіалу «Велика маленька брехня».

Main Stage

17:00 — 17:45 — Bahroma

18:15 — 19:15 — Друга Ріка

20:00 — 21:00 — The Hardkiss

22: 30 — 23:45 — Liam Gallagher

West Stage

15:30 — 16:00 — City of Pines

16:30 — 17:15 — TVORCHI

17:45 — 18:30 — Chelou

19.00 — 20.00 — HAELOS

21:00 — 22:30 — Michael Kiwanuka

East Stage

15:30 — 16:00 — Velikhan

16:30 — 17:15 — Megaherz

17:45 — 18:30 — JINJER

19.00 — 20.00 — Порнофільми

21:00 — 22:15 — THE SUBWAYS

North Stage

15:15 — 15:45 — Fo Sho

16:15 — 16:45 — FREEL

17:15 — 18:00 — Mavi Phoenix

18:30 — 19:15 — Kyivstoner

20:00 — 21:00 — alyona alyona

22:00 — 23:00 — BHAD BHABIE

Night Stage Central

23:00 — 00:00 — DJ WISK

00:00 — 01:00 — Cape Cod

01:00 — 02:00 — Igor Samosud

02:00 — 03:00 — HYBRYD THEORY

03:00 — 4:00 — We are Nuts

4:00 — 05:00 — Deadly Habitz

5:00 — 6:00 — MaiYar

Більш детальний розклад усіх днів Atlas Weekend можна знайти на сайті фестивалю.

Для відвідувачів заходу організатори опублікували детальну карту фестивальної території

 

Також доступна актуальна версія програми Atlas Weekend-2019 - без багів і з оновленою картою на трьох мовах (для Androidабо iOS).

Дивіться також  Путівник по українських музикантах на Atlas Weekend 2019

Раніше ми писали про те, що громадський транспорт продовжить роботу під час проведення фестивалю «Atlas Weekend».

 

*У разі використання інформації посилання на «Радіо Київ - 98 FM» обов'язкове.